GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu

Verze

ČeštinaEnglish

Foto


Napište nám

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Podpora

Potřebujete poradit s čímkoliv, co se týká GTA? Potřebujete na webu najít konkrétní článek nebo rubriku? Naše podpora vám se vším poradí!

Pátek  20:00 - 21:00
Sobota  20:00 - 21:00

Jsme také k dispozici, když pracujeme na webu!

Z důvodu časové krize není podpora k dispozici v období 1. 10. 15 - 2017!

SI West
Webová podpora

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 610981
Měsíčně: 15662
Denně: 419

 
 


Jetpack

20. 12. 2013
Obecné

Jetpack je populární záhada ve hře GTA 5.

Záhada Jetpack

nezname.jpg

Typ Ukrytý létající prostředek
Výskyt GTA 5
Chování Létající prostředek
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

N E O V Ě Ř E N Á

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jetpack se v GTA 5 pomalu stává velkou legendou, protože ho ještě nikdo v tak velké hře nedokázal najít. Rockstar Games, výrobce hry, se k této záhadě prozatím stále nevyjadřuje. Existuje mnoho míst i návodů dokonce i samotných videí, kde, kdy a za jakých podmínek by se měl jetpack objevovat. Všechny tyto výdobytky jsou ale bohužel falešné, nebo se jedná o pouhé modifikace. Mezi pravděpodobná místa výskytu jetpacku by měla patřit především vojenská základna Fort Zancudo, jelikož jsme v GTA San Andreas na jetpack také poprvé narazili na vojenské základně Aree 69. Dalším místem by měla být budova IAA v centru Los Santos nebo v Grapeseed County a možná také Lesterův dům nebo planetárium v Los Santos. S jetpackem se také pojí záhadná Iluminátská mapa s mnoha symboly na vrcholu Mount Chiliadu, kde je v pravém dolním rohu mapy vyobrazena postava s jetpackem. Pokud bychom měli Iluminátskou mapu porovnat s mapou GTA 5, výskyt jetpacku by se měl nacházet někde v horách na východě státu. Protože dodnes ještě nikdo nedokázal jetpack najít, záhada zůstává stále nevyřešenou.

Kódy

V několika aktualizacích GTA 5 byly nalezeny rozšiřující kódy jetpacku. Jedná se o jeden z mála přímých důkazů na jetpack ze hry.

Prop_SPA_Jetpack CTaskJetpack TASK_JETPACK DRIVEBY_JETPACK // Setting it so you can shoot from the JETPACK just like parachute .?AUTunables@CTaskJetpack@@ ?AVCTaskMotionJetpack@@ .?AVCJetpack@@ .?AVCTaskJetpack@@ .?AVCGadgetJetpack@@ // the actual jetpack just like parachute.  TASK_JETPACK(int unk); XBL Toothpik found possible skis .data:838E1118 00000012 C .?AVCGadgetSkis@@ .rdata:820571DC 0000000D C START_SKIING .rdata:820571D4 00000007 C SKIING .rdata:820571C4 0000000E C FINISH_SKIING
Zajímavosti

1. Ve hře můžeme narazit na tento box, ve kterém je pravděpodobně odložen jetpack.

jetpack.png

Video (CVG)

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.