GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 975544
Měsíčně: 11924
Denně: 305

GTASAZA

20. 12. 2013

gtasaza.jpeg

GTASAZA je slovenský herní badatelský tým, který založil herní badatel Mess232. V době svého vzniku tým pátral po záhadách, o kterých psaly ostatní webové stránky, ale postupně se zjistilo, že se jednalo o falešné webové stránky s mylnými informacemi. GTASAZA se tedy rozhodli si založit vlastní webové stránky, kde by se psalo jen o ověřených a pravdivých záhadách. Krátkou dobu tým spolupracoval i s českým týmem Gtazahady.cz (v té době SI West Producer). V současné době je tým již neaktivní.

Oficiální název: GTASAZA

Zakladatel: Mess232

Založení: 28. 5. 2010

Webová stránka: www.gtasaza.estranky.sk

Sociální sítě: Facebook

Odhadovaný počet členů: 4

Aktivita ve hrách: Grand Theft Auto, Minecraft atd.

Patička