GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 975554
Měsíčně: 11923
Denně: 307

Gtazahady.cz

20. 12. 2013

Gtazahady.cz je český herní badatelský tým, založený herním badatelem SI West. Tým vznikl postupně od roku 2012 a často střídal své názvy - SI West Producer, SI West Producer & SI West Studio, ČSKHB (Česko-Slovenská komunita herních badatelů), SI West Developers až nakonec Gtazahady.cz. Skupina je známá spíše jako autor a udržovatel největšího českého webu o záhadách v GTA - Gtazahady.cz, podle kterého má také stejnojmenný název. Vstup do skupiny je omezen přijímacím testem. Krátkou dobu tým spolupracoval i se slovenským týmem GTASAZA. Více o týmu se můžete dočíst zde.

Oficiální název: Gtazahady.cz

Zakladatel: SI West

Založení: Postupně od roku 2012

Webová stránka: www.gtazahady.cz

Sociální sítě: Facebook Youtube Ask

Počet členů: 9

Populární členové: SI West, [P]u[S]ut[U]

Aktivita ve hrách: Grand Theft Auto, Mafia, Minecraft

Patička