GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 975539
Měsíčně: 11929
Denně: 301

VGMH

20. 12. 2013

vgmh.jpg

VGMH (Video Games Myth Hunters) je současné svobodné rumunské společenství a herní badatelský tým, složený z několika desítek herních badatelů na serveru Youtube.com. Tématikou týmu jsou záhady z her GTA, Far Cry, Saints Row, Bully atp. Jeho zakladatelem je populární herní badatel Boss2010Gangsta (také Aron). VGMH je často obviňována za kopírování VGPI, ale tým toto tvrzení jednoznačně odmítá.

Oficiální název: VGMH (Video Games Myth Hunters)

Zakladatel: Boss2010Gangsta alias Aron

Založení: 29. 4. 2012

Webová stránka: www.vgmh.weebly.com

Odhadovaný počet členů: 50

Populární členové: Boss2010Gangsta

Aktivita ve hrách: Grand Theft Auto, Far Cry, Red Dead Redemption, Minecraft, Sleeping Dogs, Bully, Saints Row atd.

Upoutávka

Patička