GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 951703
Měsíčně: 12950
Denně: 476

VGPI

20. 12. 2013

vgpi.jpg

VGPI (Video Games Paranormal Investigators) je bývalé svobodné britské společenství několika desítek herních badatelů na serveru Youtube.com, zabývající se záhadami z různých her - GTA, Saints Row, Minecraft, Bully atp. - a záhadami ze skutečného světa. Jeho zakladatelem byl kdysi nejznámější herní badatel CFox306. Spolu s odchodem CFoxe306 v roce 2012 skončilo i celé VGPI. I přesto se ale stále po těch letech snaží spousta badatelů VGPI zachovat.

Oficiální název: VGPI (Video Games Paranormal Investigators)

Zakladatel: CFox306

Založení: Postupně od roku 2008

Ukončení aktivity: Během let 2012 - 2013

Webová stránka: www.vgpi.tk (již neexistuje)

Odhadovaný počet členů: 40

Populární členové: CFox306, TheseMyths

Aktivita ve hrách: Grand Theft Auto, Sainst Row, Bully, Minecraft, Hitman, skutečný svět atd.

Patička