GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 951701
Měsíčně: 12950
Denně: 478

5. Co udělat poté?

co-udelat-pote.jpg

Pokud jste ve své hře objevili něco nového, o čem ostatní ještě neví, natočili o tom video nebo pořídili snímky, a prošli tento tutoriál až do tohoto bodu, měli byste o sobě a svém objevu dát vědět na veřejnosti. K tomu vám pomůžou webové stránky typu té naší nebo různé internetové portály (např. YouTube.com), které denně navštěvuje hodně návštěvníků (a tudíž možná v budoucnosti i většina vašich fanoušků).

Jak se můžete stát známým badatelem?
  • Pokud chcete, můžete svým objevem přispět naší webové stránce. Stačí jednoduše napsat na e-mail administrace@gtazahady.cz a počkat, než váš objev zveřejníme na své webové stránce a na našem Facebooku. Za příspěvky můžete dostat i body a umístit se v žebříčku našich příspěvkářů. Můžete přispět i svým videem, které jednoduše před tím nahrajete na YouTube a pošlete nám odkaz. Ještě před tím si ale zkontrolujte, zda-li se váš objev na naší webové stránce již nenachází.
  • Další, co můžete udělat, je nahrát své video na YouTube. Pokud budete na svůj účet přispívat pravidelně a kvalitními videi, může se stát, že dosáhnete nevídaného počtu odběratelů a sledovanosti. Pokud se chcete dostat do světa, nezbývá vám nic jiného, než začít psát cizím jazykem. Nějakou chvíli to může trvat, ale po čase se vaše videa zpopulární.
Pokračování

Pokud se stanete populárním badatelem, můžeme vás zapsat do naší databáze. Jestliže budete ve svém koníčku opravdu vynikat, můžete se přidat k různým badatelským týmům. V tom případě pokračujte do dalšího článku.

Patička