GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 975548
Měsíčně: 11926
Denně: 309

6. Přidejte se k týmu!

pridejte-se-k-tymu.jpg

Jestliže jste zkušeným a ostříleným badatelem a věci, o nichž se zmiňujeme v našem tutoriálu, jsou vám víceméně jasné, můžete udělat tři další věci:

  • Přidat se k jakémukoli badatelskému týmu. V Česku již neexistuje mnoho známých badatelských týmů. Jedná se převážně o uzavřené skupiny na Facebooku apod. V současné době nejaktivnějším a nejznámějším českým badatelským týmem je Gtazahady.cz (dříve SI West Developers), kterému patří i tato webová stránka. Vstup do skupiny je však omezen přijímacím testem. I přesto se vám však může dostat mnoho výhod nejen na webu, ale také na SA-MP serveru webu Gtazahady.cz, kam tým pravidelně vyjíždí na cesty. Jestliže chcete do zahraničí, můžete požádat o vstup do VGMH nebo VGPI, což jsou v současné době nejznámější světové týmy, které sdružují badatele na YouTube.com.
  • Založit si svůj vlastní badatelský tým. Budete se však muset naučit spoustu věcí o vedení týmu. Vývoj v nově založených týmech jde ale pomalu, a proto je nejdříve lepší jít do již existujícího badatelského týmu, kde můžete načerpat zkušenosti mnohem rychleji.
  • Pátrat sám. I to je možné. Nemusíte se k nikomu přidávat ani nemusíte nic zakládat, zkrátka pátrání na vlastní pěst.
Pokračování

Právě jste prošli poslední díl našeho tutoriálu. S pátráním ve skutečnosti souvisí ještě mnohem více věcí a zkušeností. Takové však musíte už poznat sami. Doufáme, že vám náš tutoriál vysvětlil základy a že vám pomohl na vaší dobrodružné stezce plné pátrání a zkoumání záhad. Pokud chcete, můžete si projít zbývající obsah badatelské databáze - tj. naše české i zahraniční známé badatele a badatelské týmy, historii pátrání, nebo můžete databázi přispět nějakým tipem, trikem či radou.

Patička