GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu

Verze

ČeštinaEnglish

Foto


Napište nám

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Podpora

Potřebujete poradit s čímkoliv, co se týká GTA? Potřebujete na webu najít konkrétní článek nebo rubriku? Naše podpora vám se vším poradí!

Pátek  20:00 - 21:00
Sobota  20:00 - 21:00

Jsme také k dispozici, když pracujeme na webu!

Z důvodu časové krize není podpora k dispozici v období 1. 10. 15 - 2017!

SI West
Webová podpora

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 612104
Měsíčně: 15475
Denně: 457

 
 


Přispějte radou, tipem, trikem!

20. 12. 2013

Přes tento článek se můžete s ostatními badateli podělit o své zkušenosti. Chtěli byste přispět badatelské databázi o nějaký ten tip, trik nebo zkušenost z vašeho pátrání ? Pečlivě vyplňte komentář níže a odešlete. Po přijetí bude váš příspěvek automaticky zapsán do odpovídajícího článku v databázi a vy budete zapsán do naší tabulky příspěvkářů.

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód

Přehled komentářů

Moje tipy pro těžké mise ve Vice City

(QZPagani, 8. 1. 2017 17:03)

Snažíte se dohrát hru na 100% ale zasekli jste se u nějaké mise ? Tak tady jsou tipy jak jsem si já poradil (ovšem bez cheatů) : Demolition Man, u této těžké mise hodně lidí se zaseklo 1. Před misí si pořádně prohlédněte ten nedostavěný barák 2. Rc helikoptérou zabíjejte jen ty securiťáky který mají u sebe pistole, prostě do nich nabourejte a vrtule je zabije. Alloy Wheels Of Steels tohle je zapeklitá mise která trápila i mě musíte závodit s motorkářema . 1. Předtím než začnete závodit tak jděte o něco dozadu a začnou se spawnovat normální chodci a a auta, ukradněte nejaké auto a zaparkujte jim to před motorkama a to vytvoří jakousi bariéru kdy odstartujete závod a oni nabourají do auta 2. Jeďte pomalu !!!! Oni vás pak stejně dohoní a předjedou ale nezoufejte, oni jezdí bezhlavě a stejně nabourají ;)) . Dirty Lickin tahke mise je opravdu hodně těžká, kdybych pracoval u Rockstar North tak bych jí vymazal ... je to mise pro auntie poulet (gang haiti) a musíte se sniperovkou dorazit na místo a střílet kubánce 1. Hnedka vedle místa kde odstřelujete je pilulka tu si před střílením vemte a zpomalí se vám svět a najednou je ta mise hodně lehká :)) Distribution mise pro cherry poppers, musíte prodat "zmrzlinu" 50 zákazníků ale honí vás přitom policie 1.Jeďte do Viceportu tam se spawnuje hodně chodců 2. Když jste ve Viceportu zaparkujte si Mrwhoopee před pay n spray a zapněte hudbu až vám naskočí hvězdička tak zajeďte do pay n spray POZOR během mise pokud vystoupite z auta tak musíte to dělat odznova když bude mít 50 zákazníků a víc už vystupte. Cabmaggedon tak to je taky těžký 1. Až po vás začnou útočit tak jeďte k moři uvidíte tam na kraji schůdek z rozjeteho auta vyskočte na ten schod patník nevím co to je a taxíci pak na vás nemůžou :)) Keep your friends close poslední mise 1. Nejlepší zbraň na tuto misi je m4 a pravidelně si choďte dolů pro život vestu a snažte se zabít lance protože se spawnuje nekonečno těch mafiánů co vám chtějí ukradnout peníze 2. Asi v polovině chytání lance vám napíše zprávu že vám mafiáni kradou sejf IGNORUJTE TO a jděte co nejrychleji zabít lance . Tak to je všechno, doufám že vám tohle pomohlo a přeju hodně štěstí :)))