GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 882940
Měsíčně: 12823
Denně: 425

Download databáze

Download databáze webu Gtazahady.cz obsahuje veškeré užitečné programy a zajímavé módy, které si můžete za doprovodu našich návodů nainstalovat do vaší hry. Všechny downloady byly otestovány a vyzkoušeny na evropských verzích her, do kterých náleží. Pokud chcete, můžete si vyzkoušet i nějaké z našich vlastnoručně vyrobených módů.

1. Pokud by se objevil problém se stažením downloadů nebo s jejich funkčností ve hře, kontaktujte nás na e-mail administrace@gtazahady.cz

2. Jestliže sháníte jakékoliv módy nebo programy do jakéhokoliv dílu série GTA a nenašli jste je na naší webové stránce ani na jiných, můžete nás kontaktovat a my vám ho seženeme ihned. To samé můžete udělat, pokud nevíte, jak správně instalovat módy a programy do hry.

Obsah download databáze

GTA III - Downloady

20. 12. 2013
Celý příspěvek | Rubrika: Download databáze | Komentářů: 0

GTA IV - Downloady

20. 12. 2013
Celý příspěvek | Rubrika: Download databáze | Komentářů: 0

GTA San Andreas - Downloady

20. 12. 2013
Celý příspěvek | Rubrika: Download databáze | Komentářů: 0

GTA Vice City - Downloady

20. 12. 2013
Celý příspěvek | Rubrika: Download databáze | Komentářů: 0

Naše downloady a užitečné programy

20. 12. 2013
Celý příspěvek | Rubrika: Download databáze | Komentářů: 0
Patička