GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975539
Měsíčně: 11929
Denně: 301

GTA IV - Downloady

20. 12. 2013

V tomto článku naleznete funkční a otestované věci do hry GTA 4. Většina souborů je v RAR (potřebujete program WinRAR) a EXE typech souborů. Pokud by byly s downloady problémy, kontaktujte webovou podporu na e-mail administrace@gtazahady.cz.

Programy
ASI LOADER

Menší DLL knihovna, která dokáže rozběhnout soubory s příponou ASI.

Instalace

Soubor "dsound.dll" vložte do složky se hrou a od té chvíle budete moci přidávat soubory s příponou ASI.

Download - 0,04 MB (ZDE)

CRACK

Crakne hru a umožní ji hrát bez CD/DVD (pouze pro verze 1.0.3.0 a 1.0.4.0).

Instalace

Celý obsah archivu vložte do složky se hrou a nahraďte. Původní soubory si raději pečlivě zazálohujte. Hru poté zapínejte pomocí "LaunchGTAIV.exe".

Download - 7,1 MB (ZDE)

ČEŠTINA

Originální čeština do hry (pouze pro verzi 1.0.7.0).

Download - 6,1 MB (ZDE)

SPARK IV 0.6.2

Program potřebný k editaci různých souborů hry.

Návod - (ZDE)

Download - 0,6 MB (ZDE)

PATCH 1.0.7.0

Patch, který opravuje spoustu věcí včetně grafických potíží ve hře základní verze. V downloadu je obsažen i crack pro verzi tohoto patche. Návod k instalaci naleznete v download balíčku.

Download - 108,8 MB (ZDE)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička