GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 975552
Měsíčně: 11923
Denně: 306

Grand Theft Auto 3 – Easter eggy

20. 12. 2013

V sérii Grand Theft Auto i v jiných hrách se již odedávna nacházejí easter eggy (nebo-li velikonoční vajíčka). Jedná se o zábavné a zajímavé věci, které by ve hrách původně neměly být, ale výrobci je tam schválně umístili za účelem zpestření hry. V dílech Grand Theft Auto se objevuje neobyčejně velký počet těchto easter eggů. Nyní se ale pojďme podívat na easter eggy v GTA 3.

Video (GTA Series Videos)

 

Další easter eggy

1. Na každém rohu Liberty City můžete narazit na reklamní loga výrobce hry Rockstar Games. Opravdu velké množství těchto billboardů se nachází okolo stadionu na severu Staunton Islandu. Odkazy na výrobce hry můžeme najít i v mnoha herních reklamách.

loga.jpg

2. Rockstar Games si na sebe nechali udělat reklamy i na oblečení - mikiny, čepice.

obleceni.jpg

3. Poslední reklamu na Rockstar Games můžete najít na letadlech. Na helikoptérách můžeme zase najít jejich obrázková loga.

letadla.jpg

4. U vjezdu do tunelu v Portlandu směrem na Staunton Island se nachází zajímavý informátor. Někdy tu proběhnou věty "Nedívej se sem, ale na silnici!" a podobné. Další zajímavý informátor se nachází v centru Staunton Islandu, na kterém můžeme postřehnout např. větu: "GTA 3 Out Now!" nebo odkaz na webovou stránku Rockstar Games.

informator.jpg

5. Určitě jste během hry narazili na mise pro Toniho Ciprianiho. Toni Cipriani je člen Leonovy mafiánské rodiny. Ve hře žije s rodinou v jedné restauraci. Toniho dabuje Michael Madsen. Údajně se v jedné misi dabér splete a místo "Toni Cipriani" řekne "Toni Kipriani". Toho by si jistě testaři brzy všimli, a proto je tato zajímavá věc považována za easter egg.

6. Ve hře můžete narazit na několik typů taxíků. Jeden typ má místo "Taxi" napsané "Taki".

taki.jpg

7. V rádiu můžete zaslechnout zmínku o Carcer City, městu, které se později objevilo ve hře Manhunt.

8. Na severu Shoreside Vale se nachází billboard na McAdam Airways. Jedná se o odkaz na programátora Rockstar Games, Garyho McAdama ?

mcadam.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička