GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 951708
Měsíčně: 12954
Denně: 479

Heavy Rain 2

13. 6. 2010

 
 
Název filmu Heavy Rain in Liberty City: Episode 2
 

Anketa

Žánr Akční, thriller, komedie
Výrobce Yeardley Diamond Films
Režie, scénář Yeardley Diamond Films
Distributor Machinima.com
Datum vydání 13. 6. 2010
Země  Filipíny
 
Jazyk Angličtina
Titulky Anglické
Místo děje Liberty City
Děj Co byste udělali pro to, abyste zachránili člověka, na kterém vám hodně záleží ? Nico si žije svůj americký sen, ale jednoho dne se dozvídá, že byl jeho bratranec Roman unesen. Následně se s ním spojí neznámý ženský hlas, který mu začne zadávat úkoly, které když nesplní, bude na záchranu jeho bratrance pozdě. Prvním úkolem je jízda dlouhá 3 míle v protisměru s bombami v autě. Druhým úkolem je zabít Gaye Tonyho, což je o trochu tvrdší oříšek, ale třetí úkol je teprve ze všech nejabsurdnější. Povede se Nicovi splnit všechny tyto úkoly ?
Recenze

+ vtip, zajímavé zpracování, výrazné vylepšení oproti prvnímu dílu, napětí

- dlouhé scénky

Příběh: 9/10

Pojetí žánru: 9/10

Kamera: 8/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 6/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 9/10

Hodnocení: 84,3%

Trailer
Předchozí díl Heavy Rain in Liberty City
Patička