GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 927058
Měsíčně: 12489
Denně: 488

Monopol

4. 4. 2014

 
 
Název filmu Monopol
 

Anketa

Žánr Akční, thriller, komedie
Výrobce Písty Team
Režie, scénář Kraky & The Joe
Datum vydání 4. 4. 2014
Země  Česká republika
 
Jazyk Čeština
Titulky Anglické
Místo děje San Andreas
Děj Tony Baker je profesionální lupič, který za svůj život napáchal už spoustu nelegálních věcí, aniž by si toho někdo všiml. Jeho krycí povolání jsou masáže nohou. Při jedné loupeži, která má skončit výbuchem bomby, však zapomene na kufřík s cenostmi. Naštěstí unikne, ale všechny věci nechá na místě činu. V době výbuchu jde kolem jeden zaměstnanec z firmy Wang Cars, který si všimne Tonyho ztracené cedulky se zaměstnáním a kontaktem. Firmě Wang Cars totiž v San Andreas rychle klesají tržby z důvodu narůstající konkurence. Pan Wang, vedoucí firmy, má zlomyslný plán, jak v San Andreas svoji firmu udržet - zničením konkurence, kterou následně odkoupí jeho firma. Vznikne tak nezničitelný "Monopol". Potřebuje k tomu však člověka, který má se zločinem mnoho zkušeností. Ještě ten den Wangovi bodyguardi navštíví Tonyho s touto prosbou. Večer se Tony osobně setká s Wangem, který mu nabízí 1 mil. $ za to, aby potlačil konkurenci. Tony souhlasí. K jeho práci mu je přidělen nový parťák Peter. Spolu následně jezdí po konkurenčních autobazarech v San Andreas, vypalují je a ničí auta. Jednoho dne Peter uslyší hovor mezi Wangem a jeho bodyguardem o zabití Tonyho po jeho poslední akci. Tou je přepadení vlaku převážející auta. Peter však Tonyho včas varuje. Po poslední akci Peter zůstává s Wangem a Tony jede s bodyguardy do banky pro peníze. Jenže do banky ale nejedou. Podaří se Tonymu přežít a pomstít se za zradu Wangovi ?
Recenze

+ bezvadný střih, kamera, zvuk, vtip, speciální efekty

- blikající textury herních objektů během posunu kamery

Příběh: 9/10

Pojetí žánru: 9/10

Kamera: 9/10

Střih: 10/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 10/10

Zvuk: 10/10

Hodnocení: 95,7%

Trailer
Patička