GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu


Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 10
Celkově: 833761
Měsíčně: 16882
Denně: 781

 
 


Drama

Příspěvky

Clouds of Memories

9. 2. 2015

 

 Orange Productions, 2015

Zlatá léta slavného pilota už jsou dávno minulostí. I přesto na ně ve stáří rád vzpomíná a sleduje, jak v létání pokračuje jeho vnuk. 92,9 %

 

Fate

28. 2. 2015

 

 Orange Productions, 2015

Vysněný zamilovaný život mladého páru se změní ke smrti obou. 95,7 %

 

If Michael Was Homeless

26. 6. 2015

 

 Lucid, 2015

Michael je unavený z jeho rozmazlených dětí, a proto se rozhodne být bezdomovcem. 85,7 %

 

Unfaithful

28. 5. 2015

 

 Orange Productions, 2015

Přítelkyně řekne svému příteli, že se s ním rozchází. Ten se s celou věcí nedokáže smířit, ale teprve poté pozná ten pravý důvod. 94,3 %