GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 15
Celkově: 926065
Měsíčně: 12280
Denně: 495

Friday the 13th

4. 2. 2014

 
 
Název filmu Friday the 13th
 

Anketa

Žánr Horor
Výrobce Dead Drone Films
Režie, scénář Dead Drone Films
Datum vydání 4. 2. 2014
Země  Velká Británie
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje San Andreas
Děj Skupinka mladých lidí si večer u ohně povídá o strašidelné legendě - utonulém vrahovi v jezeře Crystal Lake. Sami ovšem neví, že se krátce poté legenda probudí a zabije spoustu lidí. Na vyřešení případu je povolán policejní úředník Danzig, který se pokouší Jasona Voorheese zastavit. Jednou se mu to povede, ale tak úspěšný zase nebude.
Recenze

+ zajímavá myšlenka příběhu

- žánr horor byl pojat spíše jako žánr komedie, neprofesionální dabing, amatérské speciální efekty, film není napínavý, když je hlavní postava často odhalována

Příběh: 7/10

Pojetí žánru: 5/10

Kamera: 6/10

Střih: 7/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 6/10

Zvuk: 8/10

Hodnocení: 70%

Patička