GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 10
Celkově: 977091
Měsíčně: 11669
Denně: 442

Kabin

9. 12. 2014

 
 
Název filmu Kabin
 

Anketa

Žánr Horor
Výrobce Muhd Rasidan
Režie, scénář Muhd Rasidan
Datum vydání 9. 12. 2014
Země  Malajsie
 
Jazyk Není k dispozici
Titulky Anglické, malajštinské
Místo děje Fern Ridge, San Andreas
Děj Čtyři studenti jsou na cestě do Mallacca, aby zde provedli výzkum historických budov. Po cestě se rozhodnou udělat menší přestávku na přespání v jedné chatce v lesích. Noc strávená v této chatce však bude nejděsivější nocí, kterou kdy zažili.
Recenze

+ napětí, strašidelnost

- dlouhé scénky, dabing, neukončený děj, příliš hlasitá hudba a křik

Příběh: 6/10

Pojetí žánru: 8/10

Kamera: 6/10

Střih: 7/10

Kvalita videa: 10/10

Zvuk: 6/10

Hodnocení: 71,7%

 
Patička