GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 953379
Měsíčně: 12601
Denně: 30

Red County

26. 4. 2011

 
 
Název filmu Red County
 

Anketa

Žánr Horor
Výrobce BlueLiner Studios
Režie, scénář BlueLiner Studios
Datum vydání 26. 4. 2011
Země  Norsko
 
Jazyk Není k dispozici
Titulky Anglické
Místo děje Red County
Děj Již 7 dní si George dělá starosti o svého bratra, zaměstnaného jako řidiče kamionu, po kterém se slehla zem. Naposledy dovážel zboží do pivovaru v Red County. George se proto rozhodne po svém bratrovi pátrat a seznamuje se s místním novinářem v naději, že se dozví o něco více. Z Red County se však postupně stává záhadný kraj, ve kterém se údajně ztrácejí lidé, které už nikdy nikdo neuvidí. Mezi místními se šíří pověsti, že tato zmizení mají co dočinění s "tajemným vrahem" z jisté rodiny, obývající Red County. George postupně přichází na děsivé věci, za kterými stojí tento masový vrah. Přežije až do konce ?
Recenze

+ skvělý děj, hororové efekty, napětí

- dabing, dlouhé scény, zastavené záběry, chybějící zvuk, příliš hlasitá hudba

Příběh: 8/10

Pojetí žánru: 8/10

Kamera: 8/10

Střih: 8/10

Kvalita videa: 10/10

Zvuk: 7/10

Hodnocení: 81,7%

Trailer
Patička