GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 953389
Měsíčně: 12600
Denně: 40

Survived

19. 2. 2014

 
 
Název filmu Survived
 

Anketa

Žánr Horor
Výrobce Max34RuSS
Režie, scénář Max34RuSS
Datum vydání 19. 2. 2014
Země  Rusko
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje Liberty City a venkov
Děj Nico Bellic se se svým nejlepším kamarádem snaží přežít v opuštěném světě, zničeném smrtícím virusem, který mění lidi do šílených a hladových nestvůr. Nica nezajímá infekčnost viru, jelikož je proti němu imunní. Na druhou stranu ale vůbec neví, že tyto nestvůry mu mohou hodně brzy vpadnout do zad. Přežije tedy ve světě plném strachu a nebezpečí ?
Recenze

+ napětí, strašidelnost, propracované prostředí, inspirace skutečným filmem

Příběh: 10/10

Pojetí žánru: 9/10

Kamera: 10/10

Střih: 10/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 10/10

Hodnocení: 97,1%

Patička