GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 966310
Měsíčně: 12961
Denně: 412

Wilderness

15. 3. 2015

 
 
Název filmu Wilderness
 

Anketa

Žánr Horor
Výrobce DarkMythHunter
Režie, scénář DarkMythHunter
Datum vydání 15. 3. 2015
Země  Rumunsko
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje San Andreas
Děj Carl Johnson se právě vrátil z Vice City, kam ho pozval jeho kamarád Rafael, aby si zde dal menší přestávku od své práce. Krátce po příjezdu si zavolá taxíka a jede přes půl státu do Leafy Hollow, jeho domova. Na jeho farmě však z auta zahlédne neznámou ženu. Věci v jeho domově nejsou na svém místě. Ke všemu mu okolo 2. hodiny ranní na dveře někdo zaklepe. Carl se rozhodne o celé situaci promluvit s kamarádem Joshem, a proto si s ním ujednává schůzku. Neznámá žena se však zanedlouho opět objeví.
Recenze

+ zajímavá myšlenka, napětí, strašidelnost, propracovanost

- dlouhé scény, neemocionální dabing

Příběh: 9/10

Pojetí žánru: 10/10

Kamera: 9/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 7/10

Zvuk: 9/10

Hodnocení: 90%

Trailer
Teaser
Nadcházející díl Wilderness 2
Patička