GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 9
Celkově: 977087
Měsíčně: 11667
Denně: 442

Afterlife 2: Extinction

26. 3. 2015

 
 
Název filmu Afterlife 2: Extinction
 

Anketa

Žánr Katastrofický, sci-fi, dobrodružný, drama
Výrobce Orange Productions
Režie, scénář Orange Productions
Datum vydání 26. 3. 2015
Země  Česká republika
 
Jazyk Čeština
Titulky České, anglické
Místo děje San Andreas
Děj Celý svět sužují zombie a situace je stále horší a horší. David se rozhodne postavit se proti svému strachu a přemístit se do jiného úkrytu. Na své cestě ho však na venkově přepadne zombie. Naštěstí mu ale pomůže jiný člověk, který se během boje zraní, tudíž se z něho stane také zombie. David je opět sám a vzpomíná na svojí bývalou holku, Vanessu, která už, po dvou letech, ve druhém díle nežije. Nakonec se ze smutku rozhodne zastřelit.
Recenze

+ dobrá kamera, střih, dabing, speciální efekty

Příběh: 8/10

Pojetí žánru: 9/10

Kamera: 9/10

Střih: 10/10

Kvalita videa: 8/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 9/10

Hodnocení: 88,6%

Trailer
Nadcházející díl Afterlife 2
Předchozí díl Afterlife
Patička