GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 12
Celkově: 977108
Měsíčně: 11669
Denně: 446

Afterlife

8. 12. 2013

 
 
Název filmu Afterlife
 

Anketa

Žánr Katastrofický, sci-fi, dobrodružný, drama
Výrobce Orange Productions
Režie, scénář Orange Productions
Datum vydání 8. 12. 2013
Země  Česká republika
 
Jazyk Čeština
Titulky Anglické
Místo děje San Andreas
Děj David chodí do práce jako každý normální člověk. Jednoho dne ho však přepadne podivný pocit. Ve městě je ticho, nejezdí auta, nikde ani noha, dokonce i na jeho pracovišti je neobvyklý klid a prázdno. A teprve tam se začnou z neznámého důvodu objevovat zombie. Po městě se rozšířila nepotlačitelná nemoc. David proto zajíždí pro Vanessu, svojí přítelkyni, a společně jedou navštívit starého kamaráda Simona Wilsona, který dříve pracoval jako agent. Po celém státě již proti zombiím bojují vojáci, ale nakonec budou muset kvůli velkému tlaku ustoupit. David proto s Vanessou odjíždí do Los Santos do bezpečí. Armáda se rozhodne město Las Venturas, kde celá apokalypsa začala, vybombardovat. Skutečně se jim ale podaří zombie zastavit ?
Recenze

+ dobrá kamera, dabing (až na pár vyjímek)

- hlavní děj místy pokulhává, dlouhé scénky

Příběh: 7/10

Pojetí žánru: 8/10

Kamera: 9/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 9/10

Hodnocení: 87,1%

Teaser
Nadcházející díl Afterlife 2: Extinction
Patička