GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 953250
Měsíčně: 13389
Denně: 510

Alien Invasion

3. 2. 2012

 
 
Název filmu Alien Invasion
 

Anketa

Žánr Katastrofický, sci-fi, dobrodružný, drama
Výrobce Orange Productions
Režie, scénář Orange Productions
Datum vydání 3. 2. 2012
Země  Česká republika
 
Jazyk Čeština
Titulky Anglické
Místo děje Svět, San Andreas
Děj Na mnoha místech na planetě Zemi se stávají velice zvláštní a záhadné věci. Farmáři údajně pozorují UFO. Objevují se kruhy v obilí. Dochází i k únosu jedné farmářské rodiny. V důsledku toho se spouští rozsáhlé vyšetřování, které vede detektiv Rogers. V tuto dobu hlavní postava příběhu, Clinton McGregor, odjíždí na sraz v Rick Jonesově plážovém klubu. Zde se seznámí s Elizabeth Rockbellovou, která bude celou dobu stát po jeho boku. Plážový klub však o chvíli později napadne mateřská loď mimozemšťanů. Clinton s Elizabeth útok nahlásí a seznámí se s detektivem Rogersem. Všichni následně odjíždějí na hlavní základnu v San Fierru. Na světě probíhá stále více útoků a také hlavní základna začíná být pod palbou. Area 51 do San Fierra vysílá armádu. Začíná válka dvou světů. Jedinou možností, jak mimozemšťany zahnat k ústupu, je zničení jejich mateřské lodi. K tomu má pomoci tajná zbraň nesoucí název "Railgun". Základna je pod tlakem, a tak musí Clinton s Elizabeth město opustit. To se jim nedaří, jelikož mateřská loď napadne i letiště. Všichni jsou nakonec uvězněni v tunelu pod ním. Clinton se však odhodlá k odvážnému kousku. Podaří se mu mateřskou loď zničit ?
Recenze

+ dobrá kamera, pěkné záběry, střih, příběh se zajímavou pointou, pojetí žánru

- místy praskání mikrofonu, náhlé změny hudby, dlouhé scény

Příběh: 10/10

Pojetí žánru: 10/10

Kamera: 10/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 8/10

Dabing: 10/10

Zvuk: 7/10

Hodnocení: 91,4%

Trailer
Teaser
BTS
Patička