GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 951703
Měsíčně: 12951
Denně: 478

The End of Los Santos

20. 7. 2015

 
 
Název filmu The End of Los Santos
 

Anketa

Žánr Katastrofický
Výrobce Alex Movies
Režie, scénář Alexander Lesovoy
Datum vydání 20. 7. 2015
Země  Rusko
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje Los Santos
Děj Nico, Roman, Trevor, Franklin a Michael s jeho rodinou se snaží přežít nastávající zkázu města Los Santos, na které se ženou všechny možné živelné pohromy. Podaří se jim přežít a odletět do bezpečí ?
Recenze

+ propracovanost, speciální efekty

Příběh: 8/10

Pojetí žánru: 10/10

Kamera: 10/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 9/10

Hodnocení: 92,9%

Trailer
Předchozí díl The End of Liberty City
Patička