GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 953373
Měsíčně: 12607
Denně: 24

April Fools Prank

1. 4. 2013

 
 
Název filmu April Fools Prank
 

Anketa

Žánr Komedie
Výrobce Yeardley Diamond Films
Režie, scénář Yeardley Diamond Films
Datum vydání 1. 4. 2013
Země  Filipíny
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje Liberty City
Děj Prvního dubna se rozhodne jeden nejmenovaný obyvatel Liberty City jít do práce, ale své auto najde na střeše svého domu ve velice zvláštní pozici. Někdo si z něho pravděpodobně dost vystřelil. Rozhodne se zavolat hasiče, kteří mu s jeho problémem pomůžou. Jenže vyřeší jej správnou cestou ?
Recenze

+ vtip, zajímavá myšlenka a nápad

Příběh: 9/10

Pojetí žánru: 10/10

Kamera: 9/10

Střih: 10/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 10/10

Hodnocení: 95,7%

Patička