GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu


Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 816972
Měsíčně: 13075
Denně: 525

 
 


Bullshit

18. 11. 2014

 
 
Název filmu Bullshit
 

Anketa

Žánr Komedie
Výrobce Orange Productions
Režie, scénář Orange Productions
Datum vydání 18. 11. 2014
Země  Česká republika
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje Los Santos
Děj Nejmenovaný hlavní hrdina se jde najíst do Burger Shotu. Bohužel mu ale jeho hamburger nesedne tak, jak by očekával. To vyvolá silnou erupci v jeho žaludku, která ho následně pohání od toalet k toaletám po celém západním Los Santos. Největší smůlou je, že všechny kabinky jsou už obsazené.
Recenze

+ skvělý nápad, střih, kamera

Příběh: 9/10

Pojetí žánru: 10/10

Kamera: 9/10

Střih: 10/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 8/10

Zvuk: 9/10

Hodnocení: 92,9%