GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 953223
Měsíčně: 13382
Denně: 506

The Cool, The Fat and The Ugly

19. 12. 2011

 
 
Název filmu The Cool, The Fat and The Ugly
 

Anketa

Žánr Komedie, katastrofické
Výrobce Yeardley Diamond Films
Režie, scénář Yeardley Diamond Films
Datum vydání 19. 12. 2011
Země  Filipíny
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje Liberty City
Děj Planetu Zemi se snaží ovládnout mimozemšťané, vedení The Coolem. V invazi jim má zabránit neobyčejně obratný a odvážný The Fat. The Cool však na The Fata pošle největší zbraň, která má vymýtit vše živé ze Země, The Uglyho. Podaří se The Fatovi zabránit invazi ?
Recenze

+ výborná kamera, střih, napětí, vtipná pointa

Příběh: 9/10

Pojetí žánru: 9/10

Kamera: 10/10

Střih: 10/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 9/10

Hodnocení: 94,3%

Patička