GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 977101
Měsíčně: 11666
Denně: 443

The Fall of Liberty City Heroes

30. 7. 2013

 
 
Název filmu The Fall of Liberty City Heroes
 

Anketa

Žánr Komedie, horor, dobrodružný
Výrobce Yeardley Diamond Films
Režie, scénář Yeardley Diamond Films
Datum vydání 30. 7. 2013
Země  Filipíny
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje Liberty City, poušť, opuštěný venkov, Los Santos
Děj Nico si žije svůj americký sen v Liberty City, ale poslední dobou ho přestává tento život bavit. Podobně jako u jeho přátel Johnnyho a Luise. Jednoho dne je osud svede dohromady, když uvidí reklamu na město Los Santos. Všichni tři neváhají a vyráží na letiště. Nebude to ale zase tak jednoduchá cesta letadlem. Vlastně by byla, kdyby si problémy tři hrdinové nezpůsobovali sami, tedy především Nico. Tomu se např. během cesty povede opravdu nejhloupějším způsobem zastřelit pilota, což způsobí havárii letadla v poušti. Při svém nekonečném putování narazí na pouštní městečko a na svého dalšího kamaráda, který zde uvízl s autem. Vypadá to, že v tomto městečku ale nebudou sami. Čeká tu na ně něco mnohem děsivějšího. Vlastně bude pouze na nich, jestli se se svojí hloupostí poperou a dorazí v pořádku do Los Santos.
Recenze

+ nejlepší komediální zpracování hororu, zajímavý nápad, kamera, animace

Příběh: 10/10

Pojetí žánru: 10/10

Kamera: 9/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 10/10

Hodnocení: 95,7%

Patička