GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 9
Celkově: 977089
Měsíčně: 11669
Denně: 444

Sci-fi

Endless World

1. 10. 2014
 

 LJC Studio, 2014

Nico Bellic se postaví proti svému odpůrci Claudu Speedovi, který se přiteleportoval na Zemi. Později se začnou teleportovat i ostatní superhrdinové, ale zdá se, že se Nicovi vše jen zdálo. Avšak co když něco z toho bylo opravdu skutečné ? 95,7 %

Celý příspěvek | Rubrika: Sci-fi

Speed

13. 6. 2015
 

 Lucid, 2015

Speed, nenapravitelný a opozdilý teenager, jednoho dne získá nové superschopnosti - super rychlost a super reflex. Jeho ambicí je stát se hrdinou města Los Santos. Své schopnosti tedy využije proti zločinu, ale nebude ho čekat zase tak jednoduchá cesta na vrchol. 90 %

Celý příspěvek | Rubrika: Sci-fi

The Ultimate Soldier

4. 2. 2010
 

 Yeardley Diamond, 2010

Nico se postaví proti zlé mimozemšťance Catině, která se chce stát bohem na Zemi a ovládnout celé Liberty City. 92,9 %

Celý příspěvek | Rubrika: Sci-fi
Patička