GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu


Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 11
Celkově: 834589
Měsíčně: 17133
Denně: 685

 
 


Jumper

12. 8. 2013

 
 
Název filmu Jumper
 

Anketa

Žánr Sci-fi
Výrobce Prototype868
Režie, scénář Prototype868
Datum vydání 12. 8. 2013
Země  USA
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje Liberty City
Děj Nico s Bruciem vyráží do striptýzového klubu, ale jejich výlet se nevyvede tak, jak by očekávali. Dostanou se do potyčky s místními vyhazovači a druhý den ráno se probudí v nemocnici. Nico jde navštívit svého kamaráda v sousedním pokoji, ale bohužel přichází pozdě. Na místě už jsou jeho ruští nepřátelé a Brucie je již po smrti. Ve chvíli, kdy má být i Nico zastřelen, ho však zachrání jeho supersvetr, který ho při jakémkoliv nebezpečí, nebo pokud on sám chce, odteleportuje pryč. S touto superschopností se také vrátí pomstít svého kamaráda.
Recenze

+ dobrý nápad

Příběh: 9/10

Pojetí žánru: 9/10

Kamera: 10/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 10/10

Hodnocení: 94,3%