GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 953373
Měsíčně: 12607
Denně: 24

Speed

13. 6. 2015

 
 
Název filmu Speed
 

Anketa

Žánr Sci-fi
Výrobce Lucid
Režie, scénář Lucid
Datum vydání 13. 6. 2015
Země  USA
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje Los Santos
Děj Jednoho dne ve vězení nastane vzpoura, která vyústí v útěk několika vězňů. Údajně jim v tom má pomoci jistý superhrdina schopný teleportace. V tu dobu se Speed, nenapravitelný a opozdilý teenager, probouzí ze spánku. Zjišťuje, že opět zaspal a do školy dorazí opět pozdě. Ten den večer je však v nenápadné laboratoři uspán podivným kouřem, kde se ukrývá při útěku před lupiči, kteří vykradli benzínku jeho otce. Druhý den se probudí v nemocnici a postupně přichází na své nové schopnosti - super rychlost a super reflex. Tyto schopnosti také použije, aby zastavil uprchlé vězně v loupeži banky a jejich pomocníka, superhrdinu schopného teleportace. Podaří se mu stát se superhrdinou města Los Santos ?
Recenze

+ jeden z nejlepších sci-fi filmů z GTA 5, speciální efekty

- neemocionální dabing

Příběh: 8/10

Pojetí žánru: 9/10

Kamera: 10/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 7/10

Zvuk: 10/10

Hodnocení: 90%

Patička