GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 15
Celkově: 926065
Měsíčně: 12280
Denně: 496

The Ultimate Soldier

4. 2. 2010

 
 
Název filmu The Ultimate Soldier
 

Anketa

Žánr Sci-fi
Výrobce Yeardley Diamond Films
Režie, scénář Yeardley Diamond Films
Datum vydání 4. 2. 2010
Země  Filipíny
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje Liberty City
Děj Příběh začíná v budoucnosti, kdy jsou Nicovi vojáci povražděni Catinou, zlou mimozemšťankou, která je schopná cestovat v čase a ovládat lidi. Rozhodne se cestovat do dob, kdy Nico ani jeho super vojáci nebyli, aby se snadněji mohla stát bohem na Zemi. Jenže těsně před teleportací se k ní přiblíží Nico a teleportuje se s ní. Catina začíná v Liberty City novou válku. Naštěstí se jí postaví sám Nico.
Recenze

+ zajímavá myšlenka

Příběh: 9/10

Pojetí žánru: 9/10

Kamera: 9/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 10/10

Hodnocení: 92,9%

Patička