GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 12
Celkově: 977111
Měsíčně: 11670
Denně: 447

Betrayal 19

10. 10. 2009

 
 
Název filmu Betrayal 19
 

Anketa

Žánr Válečné, komedie
Výrobce BlackFalcon Studio, GTA ThaiGaming, Amillz Slusho
Režie, scénář BlackFalcon Studio, GTA ThaiGaming, Amillz Slusho
Datum vydání 10. 10. 2009
Země  Thajsko
 
Jazyk Angličtina
Titulky Anglické, thajské
Místo děje poušť San Andreas, San Fierro
Děj Vojenský snímek Betrayal 19 je často považován za sbírku všech akčních a vojenských neúspěchů, které se kdy nestaly. Vězeň s číslem 19 je připraven k převozu z vězení Las Venturas na jiné místo, avšak během cesty je, kvůli zradě úředníka Kenna, vojenský konvoj přepaden a vězeň osvobozen. Nastává velká honička, při které všichni agenti i vězňovi přátelé zemřou podivně náhodnou smrtí, často díky civilnímu obyvatelstvu a chybám jich samotných. Podaří se však vojákům vězně č. 19 dopadnout ?
Recenze

+ satira, vtip

- dabing, kamera

Příběh: 9/10

Pojetí žánru: 10/10

Kamera: 8/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 8/10

Zvuk: 9/10

Hodnocení: 88,3%

Patička