GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 953382
Měsíčně: 12602
Denně: 33

This Is War (2/2)

26. 8. 2009

 
 
Název filmu This Is War (2/2)
 

Anketa

Žánr Válečné
Výrobce Eagle Eye Production, Evro Videos
Režie, scénář Eagle Eye Production, Evro Videos
Datum vydání 26. 8. 2009
Země  Česká republika
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje Fort Carson, Area 69
Děj Vojáci Bravo Six Team a Bravo Five Team od americké armády pokračují v osvobozování Fort Carson a dozvídají se, že nukleární bomba, kterou hledají, je na základně Area 69, nejstřeženějším místem teroristů, které vede terorista Bellick. Při osvobozování Fort Carson se to dozví právě od jeho kolegy, teroristy Alzara. Povede se jim nukleární bombu zastavit ?
Recenze

+ jeden z nejlepších českých vojenských filmů z GTA, inspirace

- místy špatná kamera

Příběh: 9/10

Pojetí žánru: 10/10

Kamera: 8/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 9/10

Hodnocení: 91,4%

Nadcházející díl This Is War 2
Předchozí díl This Is War (1/2)
Patička