GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 953250
Měsíčně: 13389
Denně: 510

This Is War 2

20. 9. 2011

 
 
Název filmu This Is War 2
 

Anketa

Žánr Válečné
Výrobce Eagle Eye Production, Evro Videos
Režie, scénář Eagle Eye Production, Evro Videos
Datum vydání 20. 9. 2011
Země  Česká republika
 
Jazyk Angličtina
Titulky Nejsou k dispozici
Místo děje Fort Carson, pouštní vesnice, ropná plošina, Las Venturas, Los Santos (LA)
Děj Vojáci Bravo Six Team a Bravo Five Team od americké armády dokončují osvobozování Fort Carson a dále osvobozují svého vojáka Nikolaie z nedaleké pouštní vesnice. Jejich hlavním cílem je teď Nico "Bellick" Bellic, který jen těsně unikne z letiště letadlem. Toto letadlo je později sestřeleno, ale Bellickovi se podaří přežít. Bravo týmy se chystají na ropné plošině odstranit Makarova, dalšího teroristu a Bellickova pobočníka. Ten ale také unikne. Vojáci se zde dozvídají o plánovaném útoku na prezidenta USA v Los Angeles. Ten se také později stane a Bellickovým teroristům se podaří prolomit ostrahu. Na místo však později dorazí Bravo tým a Bellicka i Makarova zneškodní.
Recenze

+ jeden z nejlepších českých vojenských filmů z GTA, inspirace, vtip

Příběh: 10/10

Pojetí žánru: 10/10

Kamera: 9/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 10/10

Dabing: 10/10

Zvuk: 9/10

Hodnocení: 95,7%

Předchozí díl This Is War (2/2)
Patička