GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu


Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 14
Celkově: 834510
Měsíčně: 17085
Denně: 665

 
 


Závodní

Příspěvky

Fast and Furious (1/2)

6. 2. 2009

 

 S&M Team, 2009

Herní zpodobnění skutečného akčního a závodního filmu Rychle a zběsile 1. 87,1 %

 

Fast and Furious (2/2)

3. 9. 2009

 

 S&M Team, 2009

Pokračování herního zpodobnění skutečného akčního a závodního filmu Rychle a zběsile 1. 92,9 %

 

Initial D

11. 1. 2015

 

 Hong Kong Golden Racing Server Movie Production, 2015

Hory jsou místem, kde se zrodili nejlepší automobiloví závodníci - drifteři. Závodníci Takumi ze závodní skupiny Akina a Keisuke z Red Suns si to spolu rozdají na čerstvém horském vzduchu. Kdo vyhraje rychlou honičku za vítězstvím ? 95,7 %