GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 9
Celkově: 977087
Měsíčně: 11667
Denně: 442

Fast and Furious (1/2)

6. 2. 2009

 
 
Název filmu Fast and Fuious (1/2)
 

Anketa

Žánr Závodní, akční
Výrobce Milkoo0088, S&M Team
Režie, scénář Milkoo0088, S&M Team
Datum vydání 6. 2. 2009
Země  Francie
 
Jazyk Francouzština
Titulky Anglické
Místo děje Liberty City (LA)
Děj Herní zpodobnění skutečného akčního a závodního filmu Rychle a zběsile 1. Film obsahuje pouze výtažky z tohoto filmu, především jeho začátek - nelegální závody a Dominicovy spory s Johnym Tranem.
Recenze

+ dokonalé napodobení

- kvalita videa

Příběh: 9/10

Pojetí žánru: 8/10

Kamera: 9/10

Střih: 9/10

Kvalita videa: 8/10

Dabing: 9/10

Zvuk: 9/10

Hodnocení: 87,1%

Nadcházející díl Fast and Furious (2/2)
Patička