GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 953246
Měsíčně: 13389
Denně: 513

Bermudský trojúhelník

20. 12. 2013
Obecné

Bermudský trojúhelník je poměrně nová záhada z GTA 3.

Záhada Bermudský trojúhelník

nezname.jpg

Typ Území provázené podivnými katastrofami a nehodami
Výskyt Moře, GTA 3
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

P R A V D Ě P O D O B N Á

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Bermudský trojúhelník se v této hře, stejně jako v GTA San Andreas, o trochu odklání od skutečnosti. Tento typ Bermudského trojúhelníku objevil náš příspěvkář James. James se domnívá, že se za texturami ostrova (směrem k městu duchů) objevuje jaký-si Bermudský trojúhelník. Jednou se na toto místo vydal, ve své hře měl pouze Futurama mód, který mu ve hře upravil auta a budovy, přidal armádní vrtulník a spoustu dalších vylepšení. James se za ostrovy pokusil přistát na nejbližším "břehu". Místo toho ale spadl do neviditelné vody. "Něco" ho poté záhadně vytáhlo s vrtulníkem nahoru a Claude začal pomalu umírat. Údajně by se nám mělo něco podobného stávat i s Dodem.

Mapa

bermudsky-trojuhelnik.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička