GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 975554
Měsíčně: 11923
Denně: 307

Bigfoot

20. 12. 2013
Obecné

Ve hře GTA 3 je záhada o Bigfootovi velice populární.

Záhada Bigfoot

nezname.jpg

Typ Bytost
Výskyt Kopce severně od Liberty City, GTA 3
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

O této záhadě se bohužel ví velice málo a jde pouze o tvrzení několika hráčů. Tito hráči totiž kdysi hlásili výskyt Bigfoota v okolí Cedar Grove a observatoře na severu Liberty City. Pod ní se totiž rozkládá rozlehlé a zalesněné území. Hráči si mysleli, že by právě zde mohli zachytit stopu Bigfoota a také prý, podle určitých výpovědí, zachytili. Těžko říct, zda-li si vše vymysleli či ne. Mezi výpovědi patří např. tvrzení o pozorování Bigfoota, který v okolí Cedar Grove útočil na kolemjdoucí. Na první pohled se jedná o holý nesmysl. Záhada Bigfoot ve hře GTA 3 proto zůstává i nadále nerozluštěnou.

Mapa

bigfoot.jpg

Video (Boss2010Gangsta)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička