GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975540
Měsíčně: 11925
Denně: 302

Ghost Cars

20. 12. 2013
Obecné

Ghost Cars je v sérii Grand Theft Auto velice populární záhada a jedna z mála doopravdy potvrzených. Jedná se o poničená, podivná a chybná auta vyskytující-se ve hře. V GTA San Andreas se tento mýtus proslavil nejvíce a následně byl rozšířen i do dalších dílů. Nyní se ale pojďme podívat na ghostcars v GTA 3.

Záhada Ghostcars

ghostcar.jpg

Typ Opuštěná auta, auta způsobující určitou chybu
Výskyt Silnice a pobřeží, GTA 3
Chování Auto
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Ve hře GTA 3 se objevují ghostcars způsobující nějakou podivnou chybu (s vyjímkou jednoho). 

1. Na první ghostcary způsobující záhadnou chybu můžeme narazit např. v tunelech. Auta zde totiž mají pokřivenou dráhu, a proto většinou vjíždějí do textury tunelu.

pokrivene-cesty.jpg

2. Na další typ chybného ghostcaru můžeme narazit v následujícím videu.

Video (KRATOSS111111)

3. Třetím typem je ghostcar, který nezpůsobuje žádnou chybu. Tento ghostcar se nachází odstavený na pláži. Pokud se podíváte z terasy u vily Salvatora Leona směrem na přístav, můžete ho zpozorovat. Auto ale není rozmlácené a nesjíždí samo z kopce (narozdíl od GTA San Andreas) .

 

ghostcar.jpg

Jak si vyrobit svůj Ghostcar ?

Jakmile budete plnit nějakou misi, kde máte někoho na určité místo odvézt, zajeďte s ním k drtičce aut v Portlandu a vystupte (spolujezdec v autě zůstane). Jakmile se magnet dotkne vašeho auta, stiskněte tlačítko pro nastupování. Do auta musíte vstoupit tak, abyste vyvedli spolujezdce, takže druhou stranou. Jakmile do auta vstoupíte, magnet povolí a můžete si užívat svého ghostcaru. S tímto autem poté můžete projíždět všechny textury. Většinou se ale propadnete do matrixu.

Video (ghos7bear)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička