GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975552
Měsíčně: 11923
Denně: 306

Krvavá cela

20. 12. 2013
Obecné

V centru města na Staunton Islandu můžete narazit na zajímavou policejní stanici, v níž se nachází velice podivná cela.

Záhada Krvavá cela

krvava-cela-2.jpg

Typ Zakrvácená vězeňská cela
Výskyt Policejní stanice, Staunton Island, GTA 3
Chování Cela
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Mapa

bloody-cell.jpg

Popis

K této policejní stanici se poprvé dostanete v misi "Kanbu-Bust Out" pro Kenjiho Kasenave, ve které musíte osvobodit Yakuzu Kanbu. Dostanete úkol dostavit se s autem s nařízenou bombou na parkoviště u policejní stanice. Poté musíte auto s aktivovanou bombou přistavit ke stěně stanice a vzdálit se. V okamžiku, kdy auto exploduje, se stěna rozdrtí a uvolní cestu uvězněnému Yakuzovi. Poničená cela zůstane po misi přístupná. Téměř po celé cele jsou vidět krvavé stopy. Tyto krvavé stopy můžeme najít i v apartmánu 3C v GTA Vice City. Jakmile se budete chtít vrátit do policejní stanice prozkoumat toto místo, určitě budete muset jet v policejním autě. Vstupní brána vás jinak nepustí. Poté jen stačí, když dojedete dozadu na parkoviště. Cestu ke krvavé cele si už jistě najdete.

krvava-cela---misto.jpg

Teorie/Otázky

Otázka je, jak je možné, že Yakuza Kanbu explozi přežil ? Je možné, že byl v tu chvíli od místa exploze co nejvíce vzdálen. Tak daleko, aby ho exploze nezranila. Je zcela jisté, že u něj byl i nějaký spoluvězeň, který bohužel nic netušící stál poblíž místa exploze, která ho později usmrtila. Je tu ale menší háček. Jakmile v misi přijedete na místo, uslyšíte, jak se v cele někdo pere. Možné je tedy to, že se Yakuza pral se svým spoluvězněm a zřejmě to po výbuchu schytal jeho protivník. Možné jsou samozřejmě i jiné verze. Jistě se ale také divíte, proč je u červené krve v cele také černá krev. Zřejmě je to tím, že čerstvá krev po nějakém čase zčerná. Krvavá cela také souvisí s tzv. mučírnami v GTA Vice City.

krvava-cela.jpg

Video (Aron Production)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička