GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 975548
Měsíčně: 11927
Denně: 309

Observatoř

20. 12. 2013
Obecné

Jistě jste si během hry již všimli zvláštního objektu, observatoře, která je umístěná vysoko na kopcích na severu Liberty City.

Záhada Observatoř

observator.jpg

Typ Podivná budova
Výskyt Kopce na severu Shoreside Vale, GTA 3
Chování Observatoř
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Mapa

observatory.jpg

Cesta k observatoři

K této observatoři se bohužel nedá dostat moc nablízko. Je umístěna vysoko na kopcích. Do interiéru observatoře se v klasické hře tedy bohužel nepodíváte. Nejlépe ji můžete zahlédnout z nižších kopců (použijte sniperku).

observator.jpg

Teorie

Hráči si myslí, že v observatoři dochází k něčemu jinému než k pozorování hvězd apod. Myslí si, že se v observatoři dějí stejné věci jako v Zombotechu v GTA San Andreas. Pod kopcem, na kterém se observatoř nachází, jsou dva tunely. Všechny by měli vést do podzemí a dále do Upstate Liberty. Hráči tvrdí, že se těmito tunely dostanou právě k observatoři a že tam uvidí nějaké zajímavé věci. Bohužel se přes zábrany před tunelem nedá ani vystřelit. Za zábrany se zkrátka vůbec nedostanete. Máme pro vás jednu fotku, na které jsme zachytili jednu zvláštní věc. Podle herní mapky by měl tunel vést stále rovně, ale místo toho se záhadně stáčí směrem pod observatoř. Mohl by ale také hned za zatáčkou končit. Jedná se tedy o začátek nové fámy, nebo je to jen klasická observatoř ?

observator-2.jpg

Video (jemoeder51)

Zřejmě se asi opravdu jedná jen o klasickou observatoř. Následující video je od hráče, který použil Observatory mód. Mód zpřístupní západní cestu vedoucí k observatoři. Můžete si ho také stáhnout na našich webových stránkách.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička