GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 9
Celkově: 977104
Měsíčně: 11666
Denně: 444

Serial Killer Kovboj

20. 12. 2013
Obecné

Serial Killer Kovboj je známý sériový vrah a populární záhada ve hře GTA 3 a GTA San Andreas.

Záhada Serial Killer Kovboj

serial-killer-kovboj.jpg

Typ Sériový vrah
Výskyt Skoro ve všech městech, především v Portlandu, GTA 3
Chování Nebezpečné
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Serial Killer Kovboj se ve hře GTA 3 objevil úplně poprvé a hned vzbudil pozornost u většiny badatelů. Jedná se totiž o člověka, který v této hře často bezdůvodně napadá ostatní chodce včetně vás (někdy používá i zbraně). Tento jev můžeme údajně zpozorovat v Portlandu, kde je výskyt Serial Killer Kovboje nejčastější (úkaz nastává většinou při misích). Serial Killer Kovboj je mimo jiné mezi ostatními velice nápadný. Nosí plášť, kalhoty a klobouk zcela stejné barvy a je dosti shodný se Serial Killer Kovbojem z GTA San Andreas. Právě ve hře GTA San Andreas se Serial Killer Kovboj zpopularizoval nejvíce.

serial-killer-kovboj.jpg

Video (Luciannn10)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička