GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 15
Celkově: 927046
Měsíčně: 12485
Denně: 487

Záhadné zvuky a hlasy

20. 12. 2013
Obecné

V GTA 3 jsme zaznamenali mimo jiných záhad také zvláštní zvuky a hlasy. 

Záhada Záhadné zvuky a hlasy

nezname.jpg

Typ Záhadné zvuky a hlasy z neznáma
Výskyt Na všech místech v následujících příhodách, GTA 3
Chování Zvuky a hlasy
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Příhody

1. Často se nám stávalo, že se nám ozývaly obvyklé nadávky a komentáře chodců a členů gangů. Bylo to tedy např. "I kill you, I kill you, I kill you" (hlášky v ozvěně postupně slábly). Zkrátka typická ozvěna. Zkontrolovali jsme si celé nastavení zvuku a žádnou volbu, která by nám ozvěnu spouštěla, jsme nenašli. Někdy se nám zkrátka hlasy ozývaly a někdy zněly normálně.

2. V misi "Osvoboditel" pro Donalda Love, ve které musíte vysvobodit starého gentlemana, se nám stala další neobvyklá věc. Starý gentleman je vězněný v garáži a přes hlídkující ozbrojený gang se k němu musíte dostat a vysvobodit ho. My jsme zvolili způsob útoku s bazukou. Poté, co byli všichni členové gangu mrtví, jsme opět slyšeli podivné hlasy. Zřejmě hlasy mrtvých gangsterů. Nikdo živý totiž poblíž nebyl. Hlasy nám většinou jen vyhrožovali. Ty také utichly až v té době, když jsme s vysvobozeným gentlemanem opustili místo.

zahadne-zvuky.jpg

3. V jedné misi před půlkou hry vás v Portlandu, na nádvoří jedné budovy, uvězní místní gangsteři. Nezbývá vám nic jiného, než se jimi probít ven. Poté, co jsme dobojovali, jsme opět slyšeli hlasy. Nejspíše muže a ženy, kteří se spolu bavili. Z jejich rozhovoru jsme zaslechli jen některá slova a tvrdíme, že se bavili o smrti. Je ale také možné, že to byly hlasy nedalekých kolemjdoucích lidí, jenže to by tyto hlasy nebyly po střelbě tak klidné.

zvlastni-hlasy.jpg

Mapa

zahadne-zvuky-a-hlasy.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička