GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 953223
Měsíčně: 13382
Denně: 506

Bigfoot

20. 12. 2013
Obecné

Bigfoot je populární a pravděpodobně také smyšlená záhada ze hry GTA 4.

Záhada Bigfoot

boulevard.jpg

Typ Bytost
Výskyt Boulevard, Bohan, severní a západní Alderney, GTA 4
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

I přes malé množství důkazů se jedná o téměř populární záhadu. Její existence je však zpochybněna. Podle badatelů by měla být naprosto vyvrácená, jelikož je možné, že si několik hráčů výskyt Bigfoota ve hře jen vymyslelo. Tito hráči totiž tvrdí, že zahlédli Bigfoota okolo půlnoci v různých parcích. Zřejmě největší počet nahlášených pozorování pochází z Boulevardu na severu Bohanu. Tvar zdejšího rybníčku na mapě připomíná tlapu Bigfoota. Několik hráčů dokonce v tomto parku zaslechlo podivné zvuky připomínající vrčení psa. Zřejmě se ale jednalo jen o holuby. Nicméně Bohan je nejmenší ostrov v Liberty City s největším množstvím stromů, krajin a tajemných zákoutí. Typickým příkladem těchto prostranství je právě Boulevard, a proto je zde nejpravděpodobnější výskyt Bigfoota. Další podezřelá místa by se měla nacházet na západě a severu Alderney. Podobně jako v Boulevardu se i zde nachází mnoho stromů, krajin a tajemných zákoutí. GTA 4 je hra, ve které se badatelé snaží dokázat výskyt mnoha záhad z předchozího dílu a to především tím způsobem, že na internet dosazují příspěvky nebo videa s falešnými módy. Existence Bigfoota v GTA 4 je tedy velice nepravděpodobná.

boulevard.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička