GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975540
Měsíčně: 11925
Denně: 302

Čísla 69

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách série Grand Theft Auto se od dílu Grand Theft Auto: London 1969 podivně začala objevovat čísla 69. Rockstar Games je do svých her neustále dávají a umí je také pečlivě ukrýt. Nicméně stále nám ale není známé, proč se ve hře objevují právě tato čísla. Je možné, že by zde mohla být spojitost společnosti Rockstar Games s energy drinkem Rockstar 69, a proto by na něj do hry mohli dávat menší odkazy. Mimo toho se také jedná o sexuální polohu označenou jako "69". Nyní se ale podíváme na všechna dosud objevená čísla v GTA 4.

Záhada Čísla 69

cislo-69---napis.jpg

Typ Neobvyklé zjevování čísel 69
Výskyt Po celém herním světě, na různých věcech, GTA 4
Chování Číslo
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Všechna dosud objevená čísla 69

1. První číslo se nachází na všech hasičských autech. Kromě hasičského auta jsme také na místě zastihli gangstera, který měl na své mikině vytištěné číslo 68, které je v GTA 4 po číslech 69 dalším velice častým číslem (např. na Bernieho mikině ho můžeme najít také).

cislo-69---hasicske-auto.jpg

2. Druhé číslo můžeme najít v nápisu 69th Street, který se také objevil na jednom billboardu v GTA 3.

cislo-69---napis.jpg

3. Na třetí číslo můžete narazit v docích v Brokeru, kde je součástí nápisu na skladišti.

cislo-69---skladiste.jpg

4. Čtvrté číslo můžete najít na tričku, které na sobě nosí motorkáři The Lost. Od příspěvkáře Dadula08.

cislo-69---tricko.jpg

5. Páté číslo se nachází na mnoha reklamách Hinterlandu v metru.

cislo-69---reklama.jpg

6. Šesté objevené číslo se nachází v názvu "69 Exchange" naproti bance Liberty City v Algonquinu.

cislo-69---exchange.jpg

7. Poslední dosud nalezené číslo se nachází na pomníku na hřbitově nedaleko Meadows Parku v Brokeru. Můžeme si na něm také přečíst krátký epitaf: "For Those About To Built... We Salute You", který by mohl být odkazem na jedno album slavné skupiny AC/DC - For Those About to Rock We Salute You. Od příspěvkáře Rudewolff.

pomnik-na-hrbitove.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička