GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 975539
Měsíčně: 11929
Denně: 301

Divné obrazce

20. 12. 2013
Obecné

Již skoro v každém dílu série Grand Theft Auto byly objeveny záhadné obrazce, jejichž výskyt je v těchto hrách poměrně zvláštní a podivný. Podle téměř všech badatelů by nám měli něco naznačovat. Většinou se ale jedná pouze o náhodné obrazce, pouhé domněnky badatelů nebo o zkreslení povrchu. Co když to ale výrobci mysleli tak trochu jinak ? Nyní se ale podíváme na všechny dosud objevené obrazce v GTA 4.

Záhada Divné obrazce

divne-obrazce---zed-duchu.jpg

Typ Neobvyklý výskyt podivných obrazců
Výskyt Po celém herním světě, GTA 4
Chování Obrazec
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ


Obrazce

1. První a jediný obrazec v GTA 4 se nachází na jihovýchodě Algonquinu v okolí čtvrti Chinatown a znázorňuje podivné obrysy postav (jedná se zřejmě o obrysy postav z předešlých dílů série GTA). Je zvláštní, že u této budovy vždy postává obrněná policejní hlídka.

divne-obrazce---zed-duchu.jpg

Mapa

divne-obrazce.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička