GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 975552
Měsíčně: 11923
Denně: 306

Doktor

20. 12. 2013
Obecné

Doktor, nebo-li "Black Market Doctor", je označení pro populární záhadu, která vznikla při misi "Have a Heart" v GTA 4.

Záhada Doktor

doktor.jpg

Typ Podivný doktor prodávající lidské orgány
Výskyt East Island City, Dukes, Broker, GTA 4
Chování Doktor
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

V misi "Have a Heart" dorazíte za Elizabetou Torres, která bude panikařit ze zrady svých přátel a z policejního stíhání. V průběhu mise však k Elizabetě dorazí také Manny Escuela a Jay Hamilton, kteří ji ještě více naštvou natáčením svého pořadu, ve kterém se ji budou snažit zesměšnit. Elizabeta to nevydrží a na místě je zastřelí.

manny-escuela-a-jay-hamilton.jpg

Elizabeta bude krátce poté po Nicovi požadovat odvoz mrtvých těl k jakému-si "doktorovi z Brokeru". Jakmile dorazíte do čtvrti East Island City v Brokeru, setkáte se s doktorem. Doktor je černošské postavy a je oblečen v bílém zakrváceném plášti. V následující cutscéně se také dozvíte, že onen doktor odstraňuje orgány z mrtvých lidských těl a následně je prodává na černém trhu lidem, kteří je opravdu potřebují. V průběhu cutscény také doktor utrousí poznámku, že je nespokojen, že byl Jay střelen do oka, jelikož jsou oči na trhu velice drahé a tím pádem by se mu pěkně vyplatily. Jakmile cutscéna skončí, po doktorovi již nezbydou ani stopy.

doktor.jpg

Teorie

Badatelé se po této misi většinou vydávali onoho doktora hledat. Věřili, že na něj můžeme narazit i mezi normálními chodci. Jeho hlavní výskyt by tedy měla být čtvrť East City Island v Dukes, Brokeru, kde jste ho viděli naposledy. Uvažuje se také o tom, že by tento doktor mohl být nějakým způsobem spojen s obchody Human Organs v GTA Vice City (Romero obchody), ba dokonce že by v Liberty City existovaly další obchody s lidskými orgány. Nicméně nikdo ještě na tohoto doktora nenarazil během normálního hraní.

Pravděpodobný výskyt doktora

doktor.jpg

Video (GTA Series Videos)

Zajímavosti

1. V jednom ze svých vystoupení v perestrojce Neuvěřitelný Kleinman požádá svoji asistentku, aby na něho vystřelila z nabité pistole. On sám se pokusí kulku chytit mezi zuby, ale bohužel to nedopadne dobře. Asistentka Kleinmana střelí do hlavy. Krátce nato se rozpoutá panika a pořadatel křičí slova: "Holy shit! Keep calm! Don't leave! Don't call the police! We have doctor in Broker.". Jedná se o odkaz na doktora z East Island City?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička