GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 10
Celkově: 951701
Měsíčně: 12951
Denně: 478

Duch Jimmyho Pegorina

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvělitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA 4.

Záhada Duch Jimmyho Pegorina

nezname.jpg

Typ Duch
Výskyt Westdyke, Alderney, GTA 4
Chování Neznámé
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o ducha známého mafiána z Alderney, který by se měl po závěrečné misi "A Revenger's Tragedy" (kdy je zabit Dimitrim Rascalovem) vyskytovat ve starém kasínu na severu Alderney, Westdyke. Kasíno Alderney je bývalé kasíno a také rozsáhlá, zevnitř polorozbořená budova inspirovaná skutečným bývalým kasínem Asbury Park v New Jersey. V noci je interiér i exteriér této budovy velice strašidelný. Pokud budete chvíli poslouchat zvuky v kasínu, uslyšíte skřípání, vrzání apod. (někteří badatelé říkají, že zde slyšeli i podivné psí vrčení). Dosti zvláštní zvuky v ohledu na to, že by mělo být kasíno již dávno opuštěné. Svědectví také vypovídají, že bychom zde měli přes noc zahlédnout podivná létající světla. Někteří badatelé prý ducha Jimmyho Pegorina už dokonce viděli. Vzhled popisují spíše jako šedou siluetu. Dodnes ale ducha bohužel nikdo jiný neviděl.

kasino-v-alderney.jpg

Mapa

duch-jimmyho-pegorina.jpg

Video (DaviDustin)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička