GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 11
Celkově: 951713
Měsíčně: 12958
Denně: 482

Ilumináti

20. 12. 2013
Obecné

Ilumináti je název pro méně populární záhadu v GTA 4. Ve skutečném světě se jedná o tajné společenství, které se dodnes snaží ovládnout celý svět všemi směry.

Záhada Ilumináti

pracovni-plocha-pocitace.jpg

Typ Tajemné společenství lidí
Výskyt GTA 4
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

N E O V Ě Ř E N Á

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Odkazy

1. V GTA 4 se objevily jen odkazy na Ilumináty. Ve hře neexistuje žádný spolek Iluminátů, který by se pravidelně scházel na určitém místě (podobně jako se to trvdí u Epsilon Cultu). Nejznámější odkaz na Ilumináty můžete spatřit u vchodu do policejní stanice v East Hollandu, Algonquin. Zdejší logo policie Liberty City obsahuje kromě popisku "We See It All. We Know It All." také podivné oko podobné vševidoucímu oku v pyramidě.

iluminatske-oko.jpg

2. Na herní webové stránce www.liesdamnlies.com můžete najít spoustu fór o podivných tématech (UFO, mimozemšťané apod.). Nachází se tu také fórum, ve kterém můžete narazit na druhý odkaz na Ilumináty. Popisek "The All Seing Eye is watching you..." a oko uprostřed pyramidy známe už i v GTA 5.

iluminati.jpg

3. V misi "Wrong is Right" (první mise pro U.L.P.C) musíte prohledat byt Olega Minkova a následně ho i zabít. Abyste se k němu dostali, musíte také prohledat jeho e-maily. Na pracovní ploše v jeho počítači můžete najít třetí odkaz na Ilumináty. Tento odkaz souvisí s již zmíněnou herní webovou stránkou www.liesdamnlies.net.

pracovni-plocha-pocitace.jpg

4. Další odkaz na Ilumináty můžete zaslechnout v jedné show na rádiu WKTT.

Video (Militia Conspirator)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička