GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 951722
Měsíčně: 12963
Denně: 483

Kočárek duchů

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvělitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA 4.

Záhada Kočárek duchů

kocarek.jpg

Typ Duch
Výskyt Beechwood City, Broker, GTA 4
Chování Neznámé
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

Na pláži nedaleko dálnice vedoucí čtvrtí Beechwood City na východě Brokeru se nachází dětský kočárek. Ve hře popravdě existuje více těchto kočárků na různých plážích, pod mosty apod. Jejich existence je sama o sobě menším důkazem k pravděpodobnému výskytu dětí v beta verzi hry. Tento kočárek ale v sobě podle badatelů skrývá něco většího. Tvrdí, že kočárek ovládá duch či nějaká neznámá síla. Mnoho badatelů totiž zahlédlo, jak se kočárek sám od sebe rozjíždí a zastavuje. Někteří tvrdí, že je dokonce kočárek pronásledoval a že levitoval. Tvrdí se, že kdybychom vystřelili na onen kočárek, měl by se ozvat dětský hlas. Celý mýtus by se ale dal jednoduše vyřešit. Je možné dokázat, že kočárek má vůči terénu špatné fyzické vlastnosti. Když totiž do kočárku strčíme, sám se rozjede až do celkem vysoké rychlosti bez ohledu na povrch a zastaví se teprve až ve vodě. Veškeré pohyby kočárku by také mohly být zapříčiněny špatným spawnem, který kočárek právě rozpohybuje. Víme tedy o kočárku už vše, nebo je skutečnost úplně jiná ?

kocarek.jpg

Mapa

kocarek-duchu.jpg

Video (GamerInBoxers)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička